Vintage Levi USA 501 Black Denim Jeans (JYJ0226-29)
Shipping calculated at checkout.
Skew #: JYJ0226-29
Title: Vintage Levi USA 501 Black Denim Jeans
Measured Waist & Inseam: 29" x 32"
Tagged Size: 30" x 32"
Rise: 10.5"   Hips: 42"
Material: 100% Cotton